calendar

12 12 2022

حضور پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار غرفه 8 سالن 27 پذیرای محققان، پژوهشگران و علاقمندان است.


به گزارش روابط‌عمومی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، هدف اصلی این نمایشگاه، ارائه دستاوردهای محققان، پژوهشگران و فناوران، شناخت نیازهای پژوهشی و فناوری و ارتقای قدرت رقابت، تجاری سازی فناوری و ایجاد ارتباط بین مراکز علمی و فناوری است.

دستاوردهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری یکساله پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، در حوزه‌‌های معاونت‌ها، انتشارات، پژوهشکده‌ها و گروه‌های پژوهشی، از جمله 24 اینفوگرافی طرح‌های پژوهشی، 3گروه استارتاپ آپ، انتشارات پژوهشگاه، پژوهش سنگ‌شناسی تخت‌جمشید، کارگاه گوهرشناسی، کارگاه‌ هنرهای سنتی و معرفی توسط کارشناسان در حوزه‌های مختلف در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناورى و ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری به مدت ۴ روز از ۱۹تا ۲۲ آذر ۱۴۰۱ برقرار است و فعالان این حوزه دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

در برگزاری این نمایشگاه دانشگاه‌ ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشگاه‌ها و مراکز پژوهشی مشارکت دارند و شعار نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار «پژوهش و فناوری پیشران تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» است.

بیست وسومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار تهران ۱۹ الی ۲۲ آذر ۱۴۰۱ برپا است و بازدید برای عموم مردم از ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران آزاد است.