اخبار
برگزاری دوره های تخصصی آموزشی در پژوهشکده مردم شناسی


پژوهشکده مردم شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، دوره‏های تخصصی آموزشی با موضوعات روش‏تحقیق، فناوری بومی، روش مطالعات میدانی ، علم و تکنولوژی و مطالعات زنان ، رویکردها و روش ها برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، علیرضا حسن زاده رییس پژوهشکده مردم شناسی امروز «سه شنبه »با اعلام این خبر گفت : این دوره های تخصصی آموزشی در قالب 5 کارگاه با همکاری پژوهشکده مطالعات اجتماعی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و با حضور اساتید پژوهشگاه‏ها و دانشگاه‏های کشور برگزار خواهد شد .
به گفته وی ، در این سلسله از  نشست‏ها که از دهم دی ماه تا ششم بهمن ماه ادامه دارد ، اساتیدی همچون سید قاسم حسنی، محمد مکاری ، هما حاج علی محمدی، بهاره نصیری ، آمنه بختیاری، حسین میرزائی، نهال نفیسی به تدریس در حوزه‏های یاد شده خواهند پرداخت.
گفتنی است ،  علاقمندان می توانند  برای اطلاع بیشتر از نحوه برگزاری این دوره های آموزشی به بخش فراخوان سایت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری مراجعه و به منظور شرکت و ثبت نام در این سلسله کارگاه‏ها با شماره 66736454 داخلی 283  پژوهشکده مردم‏شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ،تماس بگیرند.

 
امتیاز دهی
 
 

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما