1399/12/3 يكشنبه
کتاب «مجموعه مقالات همایش بین المللی پیامد های اجتماعی و فرهنگی کرونا» سال 1400منتشر می شود
کتاب «مجموعه مقالات همایش بین المللی پیامد های اجتماعی و فرهنگی کرونا بر حوزه های میراث فرهنگی گردشگری و صنایع فرهنگی خلاق و هنرهای سنتی» فروردین ماه سال آینده منتشر می شود .

.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، علیرضا حسن زاده رییس پژوهشکده مردم شناسی امروز «یکشنبه » با اعلام این خبر گفت: این کتاب تا پایان فروردین ماه سال 1400 با مشارکت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات  چاپ و منتشر خواهد شد.
او با اشاره به اینکه دبیر اجرایی این همایش مصطفی اسد زاده بود افزود: مجموعا ۶۳ پیش نشست پیش از همایش و ۲۰ پانل علمی در طول دو روز برگزاری آن برگزار و ۲۶۰ سخنرانی علمی از سوی محققان و اساتید ایرانی و غیر ایرانی ارائه شد.
عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت : این نشست ها زمینه تبادل تجربه و یافته های علمی را فراهم کرد و محققانی از کشور های فرانسه، ترکیه، یونان، هند، امریکا، افغانستان، تاجیکستان، کرواسی  و ... در این نشست ها به ارائه نتایج تحقیقات خود پرداختند.
 حسن زاده گفت: این همایش و نشست های تخصصی از سوی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری و مشارکت اصلی پژوهشکاه فرهنگ هنر و ارتباطات برگزار شد و  دانشگاه ها و مراکزی چون دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه گیلان دانشگاه مازندران دانشگاه علامه طباطبایی دانشگاه سلجوق ترکیه موسسه یونس امره موسسه فرهنگی اکو و غیره در آن مشارکت داشتند.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما