1398/3/20 دوشنبه
نشست تخصصی «میراث فرهنگی و مواجهه با بحران سیل » برگزار می شود
نشست تخصصی «میراث فرهگی و مواجهه با بحران سیل » با حضور اساتید ، دانشگاهیان ، اندیشمندان و فعالان این حوزه فردا در پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود .

.


به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، نشست تخصصی «میراث فرهنگی و مواجهه با بحران سیل »روز سه شنبه 21خرداد ماه از ساعت 9صبح تا 16:30بعد از ظهر برگزار خواهد شد .
«گزارش سیل در رابطه با محوطه های جهانی آبشارهای شوشتر» ، «گزارش سیل در رابطه با پل های لرستان» ، «هیدرولیک پل و آبشستگی ، سیل و تخریب آثار در متون تاریخی »، «مدیریت مهار سیلاب در قلمرو دیوار تاریخی گرگان »و «تغییرات آب و هوایی ایران و چشم اندازهای محتمل اثرات بر وقایع حدی » مواردی است که در بخش نخست این نشست از سوی سخنرانان مطرح می شود .
«روش های تحلیل ریسک و عدم قطعیت در طرح های کنترل سیلاب» ، «مفهوم آسیب پذیری و مدل های ارزیابی srpcبر بناهای تاریخی» ،« راهکارهای افزایش تاب آوری بافت های تاریخی در مقابل سیل » و «گزارشی در مورد آسیب های وارده بر آثار تاریخی در سیل اخیر» از دیگر مباحثی است که سخنرانان در بخش دوم نشست به بیان آن خواهند پرداخت   .
گفتنی است ، بهروز عمرانی رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، علیرضا انیسی عضو هیأت علمی پژوهشگاه ، مسعود قدسیان مدیر پردیس های داخلی دانشگاه تربیت مدرس ، بنفشه زهرایی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی و مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره‌وری آب و آبفا ، سعید علیمحمدی مدیر گروه مابع آب دانشگاه شهید بهشتی ، هادی احمدی مدیر کل دفتر حفظ و احیا سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و... در این نشست حضور دارند .

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما