1397/5/15 دوشنبه
حضور معاونت فناوری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در نمایشگاه الکامپ
معاونت فناوری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در راستای معرفی اهمیت و ضرورت ورود فناوری، خلاقیت و نوآوری به عرصه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک شرکت کرد.

.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، این معاونت با حضور در سالن ملل (سالن شماره 5) نمایشگاه بین المللی تهران، غرفه خود را در اختیار مرکز نوآوری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و استارت آپ های فعال در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری که تحت حمایت و تسهیلگری این مرکز هستند، قرار داد.
گفتنی است؛ در روز افتتاحیه سید محمد بهشتی شیرازی ریاست پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و سید احمد محیط طباطبایی، مشاور رییس پژوهشگاه و معاونین پژوهشگاه از نمایشگاه و غرفه این معاونت بازدید کردند.
در طول این رویداد نیز مسئولین و نمایندگان دیگر دستگاه ها از جمله معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مراکز رشد، نوآوری و شتاب دهنده ها و پارک های علم و فناوری، نهادها و سازمان های خواستار همکاری با پژوهشگاه، معاونت و مرکز نوآوری پژوهشگاه، نهادها و مراکز ارائه دهنده خدمات به معاونت و استارت آپ های فعال در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، افراد و گروه های دارای ایده و یا استارت آپ های فعال در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از این غرفه بازدید کردند.
در مجموع قریب به سه هزار بازدید کنند در طی چهار روز از این غرفه بازدید و نزدیک به دویست و پنجاه فرم مشارکت توسط مخاطبین تکمیل شد.
همچنین جمعی از اصحاب رسانه و سرمایه گذاران تمایل و اشتیاق خود را به این رویداد نشان دادند و در زمینه همکاری با پژوهشگاه، معاونت فناوری و کاربردی سازی و مرکز نوآوری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ابراز تمایل کردند.
نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه شدهو فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
All right reserved for the Research Institute and Cultural Heritage and Tourism © 2015

مجری سایت : شرکت سیگما